365 ciest k radosti zo života - Kolektív

365 ciest k radosti zo života - Kolektív

Dodanie do 3 dní

Na cestu k sebe samej/samému. Meditácia, citáty, recepty, maľovanky, jogové cvičenia, wellness-tipy, nápady na vlastnoručné výrobky, háčkovanie, zápisky a oveľa viac.

13,35 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Na cestu
k
sebe samej/samému

meditácia, citáty, recepty, maľovanky, jogové cvičenia, wellness-tipy, nápady na vlastnoručné výrobky, háčkovanie, zápisky a oveľa viac.

Tiež poznáte tú túžbu mať viac vnútorného pokoja, spokojnosti a radosti zo života? S našimi inšpirujúcimi podnetmi a tipmi sa k tomuto cieľu – a tým aj k sebe samej/samému – budete jeden deň za druhým po kúskoch približovať. A aj v stresových situáciách a každodenných nárokoch zostanete pokojní.
Nájsť v každom okamihu to pekné, nám často pomôžu jednoduché rituály: ranná mini-meditácia, krátke jogové cvičenie, či jednoduché vedomé dýchanie. Budete žasnúť, keď uvidíte, ako vám pohľad na to podstatné zaostria obyčajné každodenné činnosti ako varenie, upratovanie či ručná práca – a vďaka tomu aj uvidíte, čo vám naozaj robí dobre.
Prevedieme vás rokom plným inšpirácie, všímavosti a radosti z tých najmenších čarovných okamihov života.

Z nemeckého originálu 365 Wege zur Achtsakeit (Naumann & Göbel Verlagesellschaft mbH, Köln) preložila Karolína Kráľovičová

 

Autor: Kolektív
Vyd. značka: IKAR
Edícia: IKAR
Počet strán: 256
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 233 x 268 x 28 mm
Hmotnosť: 1056 g
ISBN: 978-80-551-7476-1
EAN: 9788055174761
Titul je zaradený do žánru:
Darčekové predmety a ostatné > Zdravie, starostlivosť o telo

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie