Pravidlá sú na to, aby sa porušovali - Williamsonová Natalie

Pravidlá sú na to, aby sa porušovali - Williamsonová Natalie

Dodanie do 3 dní

Amberina mama skáče zo vzťahu do vzťahu.

11,37 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Amberina mama skáče zo vzťahu do vzťahu. Amber si doteraz každého jej frajera obľúbila a vybudovala si s ním aj jeho rodinou pekný vzťah. Lenže po každom maminom rozchode ju čakalo sklamanie, a tak sa rozhodla pre radikálny krok. Stanovila si prísne pravidlá, aby sa už nikdy citovo neviazala. Keď sa nasťahujú ku Kevinovi, maminmu novému objavu, všetko sa skomplikuje. Kevinova dcéra Cammie sa tvári ako jej priateľka, no zďaleka to nie je pravda. Jej kamarát Jordan, mimochodom najpríťažlivejší chlapec v škole, sa zas stále objaví v tej najnevhodnejšej chvíli. Amber však trvá na svojom. Zásadovosť je jediná cesta, ako predísť zlomenému srdcu vždy, keď si mama zbalí kufre. No čím dlhšie žijú spolu v jednej domácnosti, tým viac ju láka pravidlá porušiť. Možno by to tentokrát stálo za to.

Z anglického originálu Rules We're Meant to Break (Swoon Reads, New York 2019) preložila Adriana Sýkorčinová.

Ukážka z textu
Vždy to totiž dopadne rovnako – mama sa, akoby mne napriek, rozhodne, že je najvyšší čas vzťah ukončiť a nájsť si novú známosť. Mňa sa nikto na nič nepýta. Mojou úlohou je len trpieť. Preto som si vymyslela tie pravidlá, sú mojím rozhodnutím. Tým jediným, ktoré bolo v mojich rukách. Keď je to tak, prečo ich teda porušujem?
Hannah sa prestala tváriť tak prísne a nasadila chápavý výraz, ktorý som neznášala. Akoby vo mne videla niečo, o čom ani sama neviem. „Amber," váhavo urobila krok vpred. Jednu ruku vystrela k Buffy, ktorá ju jemne oňuchala, a druhú ku mne. „Tentoraz to možno bude iné. Zdá sa, že tvoja mama má Kevina skutočne rada a on..."
Zamierila som k schodom a krútiac hlavou som prehltla slzy, ktoré sa mi náhle tlačili do očí. Nechcela som o tom viac hovoriť. Teraz ani inokedy. „Nechaj to tak." 

 

Autor: Williamsonová Natalie
Vyd. značka: IKAR
Edícia: YOLi
Počet strán: 296
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 125 x 200 x 22 mm
Hmotnosť: 286 g
ISBN: 978-80-551-7665-9
EAN: 9788055176659
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie