Slová v hlbinách - Cath Crowley

Slová v hlbinách - Cath Crowley

Dodanie do 3 dní

Antikvariáty sú plné tajomstiev. Toto je príbeh antikvariátu Howling, kde čitatelia píšu listy neznámym ľuďom, milencom, básnikom.

11,34 €

Vydavateľstvo: Zelený kocúr

Antikvariáty sú plné tajomstiev.
Toto je príbeh antikvariátu Howling, kde čitatelia píšu listy neznámym ľuďom, milencom, básnikom. Je to príbeh Henryho a Rachel. Pracujú spolu, bok po boku, obklopení knihami a sledujú, ako sa rozvíjajú ľúbostné príbehy, ako si ľudia vymieňajú listy medzi stránkami kníh a opäť nachádzajú jeden v druhom nádej. Pretože život môže byť neovládateľný, ba niekedy neznesiteľný, no my hľadáme a nachádzame budúcnosť v knihách, ktoré milujeme a v slovách, ktoré za sebou zanechávame.
Láska žije medzi riadkami.

Kniha získala dve prestížne knižné ceny: Indie Book Awards for Young Adult fiction 2017 a cenu A Winner of the Prime Minister' Literary Awards for Young Adult Fiction 2017.

Recenzie
„Jedna z najmilších a najkrajších kníh, aké som si po veľmi dlhom období prečítala... Nielenže som strany čítala, ja som v nich žila." – Jennifer Niven, najpredávanejšia autorka románu Všetky skvelé miesta podľa denníka New York Times

„Pri čítaní Slov v hlbinách má človek pocit, akoby tancoval slaďák, alebo sa práve zamiloval, či plával v oceáne v daždi. Pripomína ohromnú silu slov, kníh a príbehov, po ktorých budú vaše srdcia bažiť po ďalších a ďalších príbehoch." – Krystal Sutherland, autorka Srdcu nerozkážeš

 

Autor: Cath Crowley
Vyd. značka: Zelený kocúr
Edícia: #yaty
Počet strán: 264
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 140 x 208 x 20 mm
Hmotnosť: 295 g
ISBN: 978-80-89761-82-1
EAN: 9788089761821
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult
Beletria pre dospelých > Spoločenské romány

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie