Na úteku - Michala Ries

Na úteku - Michala Ries

Dodanie do 3 dní

Na úteku (1.diel). Príbeh o láske, vyrovnávaní sa so stratou a o tom, že najťažšie zápasy sú tie, čo sa odohrávajú v našom vnútri.

9,99 €

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.

Príbeh o láske, vyrovnávaní sa so stratou a o tom, že najťažšie zápasy sú tie, čo sa odohrávajú v našom vnútri.

On. Motorkár telom aj dušou, verný svojmu klubu a svojim zásadám. Má presnú predstavu o tom, ako má jeho život vyzerať, a je presvedčený, že svoju budúcnosť drží pevne v rukách. O pár mesiacov sa žení.

Ona. V deň, keď jej otec tragicky zahynie, stratí nielen jeho, ale aj samu seba. Ani po dvoch rokoch nevie, kto vlastne je, no jedným si je istá: vie rozoznať, čo je správne a čo nie. Nie je pre ňu ťažké určiť, do ktorej kategórie patrí snúbenec jej novej kamarátky.
Keby záležalo na nich, ani jeden by toho druhého netúžil stretnúť. Ibaže sa stalo. Ako sa Júlia vyrovná so skutočnosťou, že svet nie je čierno-biely a medzi dobrým a zlým jestvuje tisíc odtieňov? Je nevera neverou, až keď je fyzická, alebo sa začína už v mysli? A bude vôbec Adam ochotný vzdať sa všetkého, čo si vybudoval, a vykročiť do neznáma?

Michala Ries (1989) pochádza z Bánoviec nad Bebravou a spolu s manželom a synom žije v malej dedinke pod Čachtickým hradom. Vyštudovala sociálnu prácu, no roky sa pracovne pohybovala v obchodno-ekonomickej oblasti. Nakoniec si našla zamestnanie, ktoré je pre ňu aj poslaním – pracuje ako profesionálna náhradná matka. Ak si ukradne chvíľku pre seba, venuje ju svojej najväčšej vášni – písaniu. Román Na úteku je jej knižný debut.

 

Autor: Michala Ries
Vyd. značka: Slovenský Spisovateľ
Séria: Na úteku (1.díl)
Počet strán: 296
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 138 x 208 x 29 mm
Hmotnosť: 405 g
ISBN: 978-80-220-2214-9
EAN: 9788022022149
Titul je zaradený do žánru:
Slovenská literatúra > Slovenská súčasná
Beletria pre dospelých > Román pre ženy
Populárne náučná pre dospelých > Erotika, sex 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie