Čo si myslí náš tínedžer? - Tanith Careyová

Čo si myslí náš tínedžer? - Tanith Careyová

Dlhšia dodacia lehota

Keď sa dospievajúci mozog prepája, zvyšuje sa produkcia hormónov a nezávislosť je čoraz lákavejšie, nastáva perfektná rodinná búrka.

20,91 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Keď sa dospievajúci mozog prepája, zvyšuje sa produkcia hormónov a nezávislosť je čoraz lákavejšie, nastáva perfektná rodinná búrka. Rodičovstvo je zrazu fuška. Ale pomoc je na ceste.

Táto praktická kniha o rodičovstve a výchove tínedžera v dnešnom svete odkrýva vedu na pozadí dospievajúceho mozgu, prekladá správanie tínedžera a ukáže vám, ako môžete v úlohe rodiča reagovať na toto správanie rozumne – okamžite i z dlhodobého hľadiska.

Kniha ponúka viac ako 100 každodenných scenárov – od toho, ako za sebou tínedžer drzo zatresne dvere svojej izby priamo pred vaším nosom, až po to, ako zvládnuť obavy z online bezpečia, tlaku rovesníkov, zo školských povinností i sexu.

Zistite, ako vytvoriť priateľské prostredia a ako komunikovať so sebaistotou. Len tak pomôžete svojmu tínedžerovi zvládnuť všetko, čo ho v živote čaká.

Z anglického originálu What's My Teenager Thinking? (Dorling Kindersley Limited, Londýn 2019) preložila Zuzana Budinská.

 

Autor: Tanith Careyová
Vyd. značka: IKAR
Edícia: IKAR
Počet strán: 224
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 200 x 236 x 20 mm
Hmotnosť: 761 g
ISBN: 978-80-551-7686-4
EAN: 9788055176864
Titul je zaradený do žánru:
Populárne náučná pre dospelých > Partnerské vzťahy, rodina

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie