Burina na zjedenie - Bojovať s burinou, alebo ju jednoducho zjesť? 50 skvelých receptov - Susanne Hansch, Elke Schwarzer

Burina na zjedenie - Bojovať s burinou, alebo ju jednoducho zjesť? 50 skvelých receptov - Susanne Hansch, Elke Schwarzer

Dlhšia dodacia lehota

BURINA AKO SUROVINA NA VARENIE? SKVELÝ NÁPAD!

9,99 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

BURINA AKO SUROVINA NA VARENIE? SKVELÝ NÁPAD!
Napriek tomu, že ju nikto nesadil, nehanebne sa rozpína v záhradách a oberá ich majiteľov o čas i o nervy – burina. Kniha pútavo predstavuje postupy, ako sa zbaviť tohto nezvaného hosťa, prípadne ako ho zužitkovať v kuchyni.

Elke Schwarzerová v dvadsiatich ôsmich výstižných kapitolách opisuje každú z týchto tvrdohlavých osobností a vysvetľuje, ako ich pomocou pletia a trikov elegantne dostať pod kontrolu. A keď sa nám už tieto otravné rastlinky vtierajú do priazne, bola by škoda, keby neskončili na tanieri. Vo vyše 50 receptoch s divými bylinkami od fašírok z pŕhľavy až po arabský šalát tabbouleh z huľavníka s brusnicami nám Susanne Hanschová ukazuje, že divé rastliny môžu stáť aj za originálnym a lahodným kulinárskym zážitkom.

A ktovie, možno po niektorom z vlastnoručne pripravených jedál ani vy už nebudete na tieto rastlinky hľadieť ako na burinu.

Z nemeckého originálu Der Giersch muss weg (Verlag Eugen Ulmer GmbH) preložila Elena Grohová.

 

Autor: Susanne Hansch, Elke Schwarzer
MOC: 11,90 € 30 %
DPH: 10 %
Vyd. značka: IKAR
Edícia: Príroda
Počet strán: 128
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 170 x 235 x 11 mm
Hmotnosť: 396 g
ISBN: 978-80-551-7688-8
EAN: 9788055176888
Titul je zaradený do žánru:
Populárne náučná pre dospelých > Flora, záhrada

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie