Buď so mnou - Jennifer L. Armentrout

Buď so mnou - Jennifer L. Armentrout

Dodanie do 3 dní

Teresa Hamiltonová prežíva ťažký rok. Ukončila vyčerpávajúci vzťah a zamilovala sa do bratovho najlepšieho kamaráta Jasa.

11,67 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Teresa Hamiltonová prežíva ťažký rok. Ukončila vyčerpávajúci vzťah a zamilovala sa do bratovho najlepšieho kamaráta Jasa. Ten s ňou však od vášnivého bozku neprehovoril. Teresinu sľubnú kariéru tanečnice ohrozuje zranenie, preto musí prejsť na plán B ? štúdium na univerzite. Aspoň sa jej naskytne šanca presvedčiť Jasa, že ich vzťah má budúcnosť. Jase Winstead však niečo tají. Áno, bozku s Teresou neodolal, ale uvedomuje si, čo má v jeho živote prednosť. Na vzťah jednoducho nie je vhodný čas. Prečo len nedokáže dostať z hlavy dievča, ktoré môže všetko pokaziť?
Pravda je, že Jase a Teresa vzájomné city nepoprú, lenže vo vzduchu visí nebezpečenstvo a to vyvrcholí v tragédiu. Kým sa z nej univerzita spamätáva, dvojica sa musí rozhodnúť. Čo obetujú, aby ostali spolu?

Z anglického originálu Be With Me (HarperCollins, USA 2014), preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z textu:
Jase sa ma nakoniec nedotkol a teraz mi prameň vlasov poletoval pred tvárou. Jeho slová ostali visieť vo vzduchu. Stiahlo mi žalúdok ako tesne pred vystúpením. Vždy keď som stála na pódiu pred porotou v očakávaní prvých tónov, ovládol ma strach. Nezáležalo na tom, koľko súťaží som absolvovala, koľko predstavení odtancovala, zakaždým nadišla chvíľa, keď by som najradšej zutekala z javiska.
Ani raz som to však neurobila a to sa týkalo aj Jasa. Nemienila som zdupkať pred naším rozhovorom. Áno, bývala som zbabelá, paralyzovaná strachom vyjaviť pravdu o tom, čo mi ten hnusný bývalý frajer Jeremy robil. Zmenila som sa. Už sa nebojím.
Zhlboka som sa nadýchla. „Máš pravdu. Musíme sa porozprávať." 

 

Autor: Jennifer L. Armentrout
Vyd. značka: IKAR
Edícia: YOLi
Séria: Počkám na teba (2.díl)
Počet strán: 368
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 125 x 200 x 28 mm
Hmotnosť: 347 g
ISBN: 978-80-551-7372-6
EAN: 9788055173726
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult
Beletria pre dospelých > Romantika

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie