Počkám na teba - Jennifer L. Armentrout

Počkám na teba - Jennifer L. Armentrout

Dodanie do 3 dní

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov.

10,83 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí.
Cam je stelesnením dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber.

Z anglického originálu Wait for You (HarperCollins, USA 2013), preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z textu
Hovor bol z NEZNÁMEHO ČÍSLA.
Srdce mi zamrelo.
Možno len omyl alebo telemarketing. Prešla som na stránku s odkazovkou a váhala, či to mám vymazať. Minulosť vystrčila pazúry. Koľkokrát mi volali ľudia z utajeného čísla? Veľakrát. Ale toto bolo isto niečo iné. Zmenila som si číslo aj e-mail...
Znova som zanadávala.
Zhlboka som sa nadýchla, klikla na odkaz a priložila si mobil k uchu. Najprv ticho, potom zapraskal neznámy chrapľavý hlas. „Vieš, čo sa stane takým klamárkam a fľandrám? Dostanú poriadne..."
Skríkla som a odkaz vymazala. Odhodila som mobil na pohovku, nie do steny, a ustupovala pred ním ako pred jedovatým hadom.
Každá komunikácia sa môže stať jedovatou. Vedela som to z prvej ruky. Priškrtene som sa zasmiala. Naozaj nemajú nič lepšie na práci? Prešlo už päť rokov. Päť rokov! A stále nedokázali zabudnúť.
Ani ja som nezabudla.

 

 

Autor: Jennifer L. Armentrout
Vyd. značka: IKAR
Edícia: YOLi
Séria: Počkám na teba (1.díl)
Počet strán: 368
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 126 x 200 x 26 mm
Hmotnosť: 350 g
ISBN: 978-80-551-7140-1
EAN: 9788055171401
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult
Beletria pre dospelých > Romantika

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie