Karty na stole Agatha Christie

Karty na stole Agatha Christie

Pripravujeme

Vychádza 21.10.2021. Román Karty na stole z roku 1936 patrí medzi najlepšie a najoriginálnejšie diela legendárnej Agathy Christie.

9,99 €

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.

Román Karty na stole z roku 1936 patrí medzi najlepšie a najoriginálnejšie diela legendárnej Agathy Christie. Táto skvelá detektívka so slávnym Herculom Poirotom v hlavnej úlohe vychádza v novom vydaní.

Boli časy, keď pán Hercule Poirot vážne pomýšľal na odchod do dôchodku, aby sa mohol venovať pestovaniu tekvíc. Našťastie sa táto hrozba nenaplnila a v Kartách na stole sa geniálny Belgičan opäť predstavil vo vrcholnej forme.
The Scotsman

Pán Shaitana, výstredný zberateľ kuriozít, sa v spoločnosti preslávil okázalými večierkami. Keď sa tento záhadný človek pochváli Herculovi Poirotovi, že vražda je preňho formou umenia, detektív len váhavo prijme pozvanie na bridžový večierok, počas ktorého mu hostiteľ plánuje predstaviť súkromnú „zbierku" vrahov. Okrem štyroch hostí, ktorí vraj v minulosti spáchali vraždu, sa u Shaitanu stretávajú aj štyri detektívne esá: superintendent Battle zo Scotland Yardu, známa autorka detektívok Ariadne Oliverová, plukovník Race z kráľovskej tajnej služby a vychýrený detektív Hercule Poirot. Spočiatku nevinná partia bridžu sa však rýchlo zmení na celkom inú hru...

Prekladateľka: Diana Ghaniová 

 

Autor: Agatha Christie
Vyd. značka: Slovenský Spisovateľ
Počet strán: 192
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 2.
Dostupnosť: Vyjde 21.10.2021
ISBN:
EAN: 9788022023344
Číslo titulu: 0636177
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Krimi, detektívky

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie