3x Hercule Poirot 4 - Agatha Christie

3x Hercule Poirot 4 - Agatha Christie

Dodanie do 3 dní

Pre všetkých fanúšikov kráľovnej detektívky Agathy Christie sme pripravili ďalší, už štvrtý výber z jej tvorby.

15,03 €

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.

Pre všetkých fanúšikov kráľovnej detektívky Agathy Christie sme pripravili ďalší, už štvrtý výber z jej tvorby. Zlo pod slnkom, Vražda na golfovom ihrisku a Päť malých prasiatok – v každom z týchto troch skvelých detektívnych príbehov vás Hercule Poirot presvedčí, že niet takého páchateľa, ktorého by neodhalili jeho povestné malé sivé bunky.

V románe Zlo pod slnkom si Hercule Poirot užíva dovolenku na ostrove v letovisku pri pobreží Devonu - ale len dovtedy, kým tam nenájdu zavraždenú známu herečku. Obletovaná krásavica priťahovala mužov ako magnet a v ženách vyvolávala žiarlivosť. Takmer všetci hoteloví hostia mali s ňou niečo spoločné, no komu prekážala tak veľmi, že ju bol schopný zabiť?

Vražda na golfovom ihrisku nás zavedie do mestečka na severe Francúzska, kde Hercule Poirot vyšetruje vraždu miestneho milionára, ktorého dobodali na smrť. Slávnemu detektívovi je hneď jasné, že páchateľa netreba hľadať nikde inde ako medzi príbuznými, veď tam, kde je v hre obrovské dedičstvo, nechýba ani motív.

V detektívke Päť malých prasiatok Hercule Poirot rieši šestnásť rokov starý prípad vraždy slávneho maliara a milovníka krásnych žien, za ktorú odsúdili jeho manželku. Ich dcéra je skalopevne presvedčená o matkinej nevine, a preto nalieha na Poirota, aby odhalil skutočného vraha a očistil tak jej meno.

Prekladatelia: Tatiana Jarošová, Otakar Kořínek, Lenka Cinková

 

Autor: Agatha Christie
Vyd. značka: Slovenský Spisovateľ
Séria: Hercule Poirot (4.díl)
Počet strán: 536
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Dostupnosť: Vyjde 7.9.2021
ISBN: 978-80-220-2327-6
EAN: 9788022023276
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Krimi, detektívky

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie