Rubínové očarenie - Jane Featherová

Rubínové očarenie - Jane Featherová

Dodanie do 3 dní

Po Diamantovom pokušení a Zafírovom zvádzaní nám obľúbená Jane Featherová ponúka záverečný diel skvostnej trilógie z eduardovského obdobia.

10,83 €

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.

Po Diamantovom pokušení a Zafírovom zvádzaní nám obľúbená Jane Featherová ponúka záverečný diel skvostnej trilógie z eduardovského obdobia s názvom Londýnske klenoty, zobrazujúcej osudy troch nerozlučných priateliek z vyššej spoločnosti.

Posledná z trojice priateliek Petra vyrástla v šľachtickej rodine lorda a lady Rutherfordovcov, no napriek konzervatívnej výchove sa z nej stala voľnomyšlienkarka bojujúca za volebné právo žien. Drobné, útle žieňa s veselou, bezstarostnou povahou pred svetom ukrýva smutné spomienky z minulosti, keď sa ešte ako štrnásťročná dievčina musela vyrovnať s veľkým sklamaním v láske. Mládenec, do ktorého sa bezhlavo zaľúbila a ktorý v nej prebudil dosiaľ netušené city, ju bez slovka vysvetlenia opustil. Po desiatich rokoch sa Petra s Guyom, lordom Ashtonom, stretáva opäť, ibaže ona je už celkom iná a Guy má povesť sukničkára. Vzplanie ich vzájomná vášeň znova, alebo sa mu Petra rozhodne pomstiť? Rozum jej velí dať mu príučku, no srdcu nerozkážeš...

Prekladateľka: Nina Mikušová

 

Autor: Jane Featherová
Vyd. značka: Slovenský Spisovateľ
Séria: Londýnske klenoty (3.díl)
Počet strán: 280
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 140 x 207 x 25 mm
Hmotnosť: 390 g
ISBN: 978-80-220-2323-8
EAN: 9788022023238
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Historické romány

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie