Rivali - Vi Keelandová

Rivali - Vi Keelandová

Pripravujeme

Predobjednávka - Vyjde 18.10.2021. Spor medzi Westonom a mnou sa začal pri oltári. Nešlo o našu svadbu, táto sa konala desaťročia predtým, ako som sa narodila.

11,67 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Spor medzi Westonom a mnou sa začal pri oltári. Nešlo o našu svadbu, táto sa konala desaťročia predtým, ako som sa narodila. Naši starí otcovia boli najlepší priatelia a obchodní partneri. Až do osudného dňa. Tesne pred sobášom dala môjmu starému otcovi jeho snúbenica košom, pretože milovala Westonovho starého otca. Tí dvaja už celé roky bojovali o srdce Grace Copelandovej, zhodou okolností ich tretej obchodnej partnerky. Napokon ju nezískal ani jeden a ich cesty sa rozišli. Obaja sa oženili s inými ženami a stali z nich najväčší obchodní rivali v dejinách.
Naši otcovia v rodinnej tradícii pokračovali. A potom aj my s Westonom. Doteraz sme sa navzájom vyhýbali. Lenže čo čert nechcel, Grace Copelandová zomrela a zanechala jeden z najluxusnejších hotelov na svete našim starým otcom, nech sa vyrovnajú. Začal sa boj o väčšinový podiel a my s Westonom sme sa mali podieľať na chode hotela.
Netrvalo dlho a šli sme si po krku. Na Westonovi Lockwoodovi ma škrelo všetko. Bol vysoký, namyslený, prehnane múdry a až nespravodlivo atraktívny. Správali sme sa k sebe ako pes a mačka. Ale to by som ešte zniesla. Naše rodiny sa predsa nenávideli odjakživa. Bol tu však jeden menší problém. Zakaždým, keď sme sa s Westonom pohádali, ocitli sme sa v posteli.

Z anglického originálu The Rivals (C. Scott Publishing Corp, New York 2020) preložila Petra Malúchová. 

 

Autor: Vi Keelandová
Vyd. značka: IKAR
Počet strán: 328
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Dostupnosť: Vyjde 18.10.2021
Rozmer: 134 x 206 x 30 mm
Hmotnosť: 382 g
ISBN: 978-80-551-7932-2
EAN: 9788055179322
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Romantika
Populárne náučná pre dospelých > Erotika, sex

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie