Motivačný diár Cynickej obludy 2022

Motivačný diár Cynickej obludy 2022

Dodanie do 3 dní

Praktický návod na vyriešenie problémov s mentálne poddimenzovanými voličmi, interaktívny Kotlebov Tinder, kompletný text povestného bruselského diktátu.

9,19 €

Vydavateľstvo: Premedia

Praktický návod na vyriešenie problémov s mentálne poddimenzovanými voličmi, interaktívny Kotlebov Tinder, kompletný text povestného bruselského diktátu, pomoc obočiu Anny Záborskej nájsť Annu Záborskú, jednoznačná odpoveď na otázku prečo byť milý k ľuďom, odkaz Cyrila a Metoda, alebo Štefánik ako najlepší slovenský gymnasta. To je len úplný zlomok z toho, čo nájdete v Motivačnom diári Cynickej obludy na rok 2022. Desiatky vtipov, ilustrácií od Kukučky, kratších aj dlhších textov a k tomu samozrejme ešte aj samotný diár s menami, sviatkami, kalendárom na každý deň, narodeninami všakovakých politických tragédov, kopou miesta na zapisovanie či super originálnym priestorom na osobné venovanie.

Cynická obluda vydáva svoj úspešný diár už piaty rok po sebe. Je premakaný do posledného detailu a taký natlačený zábavným obsahom, že by v tejto krajine mohol robiť hlavného hygienika. Žiadnou inou publikáciou tak nepotešíte svojich priateľov a neurazíte svojich nepriateľov, ako práve ním. Keď si ho nekúpite, budete banovať ako Blaha na svojom fejsbučiku!


EAN: 9788081599781
Vydavateľ: Premedia
Edícia

ISBN: 978-80-8159-978-1
Rok vydania: 2021
Jazyk: Slovenský jazyk
Druh tovaru: Kniha
Počet strán: 160
Väzba: pevná
Hmotnosť: 205
Rozmer: 110 x 160 x 0 

Kategórie
Katalog Poézia, próza Humor, satira

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie