Sľúbená - Jodi Ellen Malpasová (1.diel)

Sľúbená - Jodi Ellen Malpasová (1.diel)

Dodanie do 3 dní

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova.

12,51 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke podpísaný písmenom M.
Žiada od nej jedinú noc. Nijaké city, záväzky, iba čistú rozkoš. Livine zásady, ktorým je vo svojom osamelom živote verná, tak ohrozí muž plný protikladov.
Je neznesiteľný, ale zdvorilý. Džentlmen, no zároveň odmeraný. Vášnivý, zato bezcitný. A predsa Livy tak fascinuje, že mu nedokáže odolať...
Miller Hart ju postupne vtiahne do svojho nebezpečného sveta. Prebudí v nej vášeň, ktorá v nej driemala. Livy vycíti, že za rýchlymi autami, značkovými oblekmi a luxusným bytom skrýva Miller bolesť, a ak si chce podmaniť jeho dušu, musí zistiť, čo pred svetom tají. Hrozí však, že jej srdce to nezvládne.

Z anglického originálu Promised (Forever, An imprint of Grand Central Publishing, New York 2014) preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z textu
„Chceš ma iba na jednu noc?" opýtala som sa. Bolesť zosilnela. Iba na jednu noc? Prečo ma to prekvapuje? Už predtým spomínal najlepší sex v živote. Nič viac.
„Jednu noc," potvrdil. „A modlím sa, aby si súhlasila."
Strácala som sa v jeho modrých očiach a zúfalo sa nádejala, že povie niečo iné – niečo, čo mi pozdvihne náladu. Smiešne, ale akoby ma podviedol. Sotva som ho poznala, ale predstava, že s týmto mužom smiem stráviť iba jedinú noc, ma ničila.
„Asi nemôžem." Sklopila som zrak. „Je nefér, čo odo mňa žiadaš."
„Livy, nikdy som netvrdil, že konám fér." Chytil mi bradu a nadvihol tvár. „Niečo som zbadal a chcem to. To, čo chcem, si obyčajne aj vezmem, ale dávam ti na výber."
„A čo ja? Čo z toho budem mať ja?"
„Na dvadsaťštyri hodín sa staneš modlou." Pootvoril pery a oblizol si spodnú peru, čím mi naznačil, ako by tie hodiny vyzerali. Mrhal energiou. Veľmi dobre som to vedela.

 

Vyd. značka: IKAR

Séria: Jedna noc (1.díl)

Počet strán: 416

Väzba: Knihy viazané

Rok vydania: 2019

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 145 x 235 x 30 mm

Hmotnosť: 540 g

ISBN: 978-80-551-6563-9

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > Román pre ženy
Populárne náučná pre dospelých > Erotika, sex

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie