Malá kniha hygge - Meik Wiking

Malá kniha hygge - Meik Wiking

Dodanie do 3 dní

Dánske umenie šťastného života. Viete, prečo sú Dáni najšťastnejším národom na svete?

12,72 €

Vydavateľstvo: LUKA

Viete, prečo sú Dáni najšťastnejším národom na svete? Ako sa im darí žiť radostne a pokojne aj v dnešných bláznivých časoch? Ich tajomstvo nie je vôbec komplikované. Spočíva v životnej filozofii s tajomným názvom hygge.

Hygge, to sú chvíle, keď sa v hrubých vlnených ponožkách zababušíte do pohodlnej deky, kým vonku zúri búrka. Hygge cítite pri tlmenom svetle sviečok, keď večeriate so svojimi blízkymi a užívate si spoločne strávené okamihy, ktoré sú jedinečné. Hygge, to je ten neopísateľný pocit, ktorý sa vás zmocní pri pohľade na červenkasté nebo so zapadajúcim slnkom.
Zamilujte si hygge a odhaľte tajomstvo toho, ako byť v živote šťastnejší a spokojnejší. Malá kniha hygge je skutočnou bibliou dánskeho životného štýlu, ktorý obľubujú ľudia po celom svete. Riaditeľ Inštitútu pre výskum šťastia Meik Wiking v nej prináša praktické a jednoduché rady, ako zažívať viac radosti a plnými dúškami si užívať chvíle pohody na dánsky spôsob hygge – od ideálneho osvetlenia vášho domova, cez príjemný čas strávený s vašimi najbližšími až po osvedčené chutné hygge recepty.
Malá kniha hygge vám priblíži filozofiu pohody a tepla, ktorú si veľmi ľahko osvojíte aj vy.

 

Vydavateľ: LUKA

Edícia

ISBN: 978-80-89876-31-0

Rok vydania: 2017

Jazyk: Slovenský jazyk

Počet strán: 288

Väzba: pevná

Hmotnosť: 480 g

Rozmer: 132 x 183 mm

Kategórie

Zdravie, štýl života

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie