Prvok, Šampón, Bodka a Karol - Patrik Hartl

Prvok, Šampón, Bodka a Karol - Patrik Hartl

Dodanie do 3 dní

Román s vtipným nadhľadom rozpráva príbeh štyroch kamarátov.

9,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Bourdon SK

Román s vtipným nadhľadom rozpráva príbeh štyroch kamarátov, ktorí si dvadsať rokov po maturite kladú otázku, či naozaj žijú tak, ako to chceli vo svojich osemnástich. A keďže si musia priznať, že by pravdepodobne zo seba boli sklamaní, nezostáva im nič iné, len sa rozhodnúť, či s tým niečo neurobia.
Keby mal túto knihu charakterizovať Karol, pravdepodobne by o nej povedal, že je to výzva. Výzva nebáť sa v polčase rozpadu zmeniť a čeliť vlastnej pohodlnosti. Prvok by zrejme pateticky dodal, že je to príbeh o slobode a o odvahe, ktorú k nej potrebujeme. A tiež aj o tom, ako milovať. Manželky, milenky, matky i dcéry. Bodkovi by to bolo fuk, lebo knihy nečíta. Keby však zistil, s koľkými ženami sa v tomto príbehu vyspí, možno by ho to zaujalo natoľko, že by si tento román aj prečítal. A pre Šampóna by bolo dôležité, aby sa ľudia pri čítaní tejto knihy najmä dobre bavili, nakoľko v nej ide o to, o čom už spieval Freddie Mercury: Show must go on!
„Patrikova kniha je ľahké čítanie o ťažkom živote dnešných tridsiatnikov. Sledoval som vtipne zamotané osudy Prvoka, Šampóna, Bodku i Karola a úprimne som sa zabával nad iróniou, s akou autor popisuje ich mravčie snaženie." Jiří Menzel

Patrik Hartl (nar. 10. 9. 1976 v Olomouci) je kmeňovým autorom a režisérom pražského divadla Studio DVA. Vyštudoval filmovú a televiznu réžiu na FAMU.
V divadle režíroval množstvo populárnych inscenácií. Jeho divadelné komédie Líbánky na Jadranu, 4 sestry, Vysavač, Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, Klára a Bára, Soukromý skandál a Hvězda sa stali hitmi. Jeho knihy PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL, MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON, OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ a NEJLEPŠÍ VÍKEND sa vďaka čitateľskej obľube stali najpredávanejšími románmi v Českej republike.

 

Vyd. značka: Bourdon SK

Počet strán: 236

Väzba: Paperback

Rok vydania: 2019

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 120 x 170 x 20 mm

Hmotnosť: 215 g

ISBN: 978-80-7611-006-9

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > Humor, satira
Česká literatúra > Česká súčasná

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Nejlepší víkend - Patrik Hartl

    Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají...

    Dodanie do 3 dní

    16,93 €

    Dostupnosť: Skladom

Prihlásenie