Ako sa zbaviť plastov - Will McCallum

Ako sa zbaviť plastov - Will McCallum

Dodanie do 3 dní

Novinka - V roku 2050 bude vo svetových oceánoch viac plastov ako rýb.

10,90 €

Vydavateľstvo: Absynt

V roku 2050 bude vo svetových oceánoch viac plastov ako rýb. Naďalej však do morí prúdi každú minútu jedno smetiarske auto plné plastov, naďalej sa každú sekundu vyrobí 20 000 plastových fliaš. To už je skutočný dôvod na paniku!

Plastový odpad je jednou z najväčších environmentálnych katastrof súčasnosti. Všetci máme pred očami morské vtáctvo s útrobami plnými plastu a uvedomujeme si, že zmena je životne dôležitá. Ako ju však urobiť?
Will McCallum, guru hnutia bojujúceho proti plastom a riaditeľ Greenpeace pre otázky oceánov napísal mimoriadne dôležitú a zrozumiteľnú knihu, ktorou nás chce motivovať k tomu, aby sme krok za krokom zredukovali plastovú stopu v našich životoch. Začať môžeme odmietnutím jednorazovej igelitky a skončiť zorganizovaním protestu proti používaniu plastového riadu na akciách v našom meste.
Kniha Ako sa zbaviť plastov je praktický sprievodca plný dôležitých a dobrých rád, v ktorom spolu s autorom postupujeme krok za krokom nielen k lepšiemu pocitu, ale aj k záchrane našej planéty.
Je o päť minút dvanásť! Zobuďme sa!
Kategórie
Novinky
Katalog Prírodné vedy Ekológia

 

9788082031198

Vydavateľ: Absynt

Edícia

ISBN: 978-80-8203-119-8

Rok vydania: 2019

Jazyk: Slovenský jazyk

Počet strán: 210

Väzba: pevná

Hmotnosť: 338

Rozmer: 140 x 210 x 23

Kategórie

Prírodné vedy Ekológia

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie