Zakázaná - Jodi Ellen Malpasová (2.diel)

Zakázaná - Jodi Ellen Malpasová (2.diel)

Dodanie do 3 dní

Novinka - Začalo sa to nevinným návrhom. Bohatý a atraktívny Miller Hart požiadal čašníčku Livy o jednu spoločnú noc.

12,51 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Začalo sa to nevinným návrhom. Bohatý a atraktívny Miller Hart požiadal čašníčku Livy o jednu spoločnú noc. Dohoda znela jasne ? žiadne city či záväzky, len pár hodín čistej rozkoše. Obojstranná príťažlivosť ich však pohltila natoľko, že chvíľkové rozptýlenie prerástlo do výnimočného vzťahu.
Millerov dokonalý zovňajšok a vyberané spôsoby však boli len maskou, za ktorou sa skrývali traumy a tajomstvá. Ich odhalenie vystavilo Livy potupe a ona zatúži po pomste. Ocitá sa v bode, keď ju city k Millerovi vyčerpávajú, ale na druhej strane im nedokáže vzdorovať. Ak ich vzťah nadobro nestroskotá na minulosti,
možno sa o to postarajú neprajníci. Tí im spočiatku len dýchajú na krk, no postupne pritvrdzujú. Komu tak veľmi záleží na tom, aby bol Miller Hart bez záväzkov?

Z anglického originálu Denied (Forever, An imprint of Grand Central Publishing, New York 2014) preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z textu
Zamilovala som sa do nedosiahnuteľného muža. Celé roky som iba prežívala a on ma zobudil, aby neskôr nahradil ten osviežujúci pocit bezútešnosťou. Vysal zo mňa život a teraz som sa cítila ešte horšie, než keď som ho stretla.
Vlastný omyl ma ponížil, zranenie však bolelo ešte väčšmi. Paralyzovalo ma. Prežila som najdlhšie dva týždne a zostával mi zvyšok života na to, aby som sa s tým vyrovnala. Najradšej by som zavrela oči a už ich nikdy neotvorila.
Ustavične som sa vracala k noci v hoteli – k spútaným zápästiam, chladnej, bezvýraznej tvári na ceste k vrcholu, k zmučenému výrazu, keď si uvedomil, akú bolesť mi spôsobil. Samozrejme, že som musela utiecť.

 

Vyd. značka: IKAR

Séria: Jedna noc (2.díl)

Počet strán: 352

Väzba: Knihy viazané

Rok vydania: 2019

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 154 x 234 x 30 mm

Hmotnosť: 541 g

ISBN: 978-80-551-6684-1

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > Romantika
Beletria pre dospelých > Román pre ženy
Populárne náučná pre dospelých > Erotika, sex

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie