After - Tajomstvo - Anna Toddová (3.diel)

After - Tajomstvo - Anna Toddová (3.diel)

Dodanie do 3 dní

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení.

15,87 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli. Čo bude s ich budúcnosťou, o ktorú doposiaľ tak tvrdo bojovali?
Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou –, zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním Tessa zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť.
Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať... koniec?

Z anglického originálu Afterwefell(GalleryBooks, New York 2014)
preložilaAdriana Sýkorčinová.

Ukážka z textu
Vezmem si ťa, povedal mi už raz v opitosti. Azda to teraz myslí vážne? Veľmi som túžila spýtať sa ho na to práve tu a práve v tejto chvíli, no nemohla som. Na odpoveď od triezveho Hardina som sa necítila pripravená. Namiesto toho som sa spýtala:
„Hardin, čo také je v Seattli, že sa zubami-nechtami brániš tam ísť?"
Hardinov pohľad uhol nabok. „Nič dôležité."
„Hardin, prisahám, že ak zistím, že si predo mnou niečo tajil, už v živote s tebou neprehovorím," povedala som úplne vážne. „Už mám tých tajností dosť, to mi môžeš veriť."
„O nič nejde, Tessa. Mám tam zopár starých priateľov, ale necnie sa mi za nimi, pretože sú súčasťou môjho starého života."
„Starého života?"
„Života, ktorý som viedol predtým, než som ťa spoznal: chľast, párty, sex s každou sukňou, ktorá šla okolo," vysvetľoval. Zdesila som sa. „Prepáč," zamumlal, no hovoril ďalej. „Nemám žiadne veľké tajomstvo, len zlé spomienky. To aj tak nie je ten pravý dôvod, prečo tam nechcem ísť."
Čakala som, že prejde k podstate veci, Hardin však stíchol. „Dobre, tak mi teda povedz, prečo. Lebo ja tomu nerozumiem."
Keď na mňa pozrel, jeho tvár neniesla žiadnu emóciu.

 

Vyd. značka: IKAR

Edícia: YOLi

Séria: After (3.díl zo 4)

Počet strán: 832

Väzba: Paperback

Rok vydania: 2016

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 145 x 227 x 51 mm

Hmotnosť: 978 g

ISBN: 978-80-551-4720-8

Číslo titulu: 0202457 

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie