Odhalená - Jodi Ellen Malpasová (3.diel)

Odhalená - Jodi Ellen Malpasová (3.diel)

Dodanie do 3 dní

Livy nikdy nezažila toľko vášne ako po boku božského Millera Harta. Tajomný a príťažlivý muž ju zahŕňa pozornosťou, akú žiadnej žene nedoprial.

12,51 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Livy nikdy nezažila toľko vášne ako po boku božského Millera Harta. Tajomný a príťažlivý muž ju zahŕňa pozornosťou, akú žiadnej žene nedoprial. Zbožňuje ju, chráni a zvádza hriešnymi spôsobmi. Lenže Miller Hart nie je slobodný muž. Upísal sa človeku, ktorý ho nikdy neomilostí. Miller svoj dlh ešte nesplatil a city k obdivovanej žene predstavujú len chúlostivú prekážku na ceste za plnením záväzkov. Miller urobí čokoľvek, aby Livy ochránil, hoci to znamená riskovať vlastný život. Livy sa postupne dozvedá celú pravdu o Millerových začiatkoch, jeho detstve, ale aj o svojej matke. Konečne pochopí, prečo ich chce celý svet rozdeliť. Naivne si myslela, že prekoná všetky úskalia, veď ich vzťah vydržal tak veľa. No zrazu sa ocitá v slepej uličke, bezmocná a zúfalá, lebo Millerovo riešenie je pre ňu neprijateľné.
Livy mala stráviť s tajomným Millerom Hartom len jedinú noc, ale tá sa pretiahla na dlhé týždne. Možno sú odhalenia tou poslednou kvapkou, ktorá všetko nadobro ukončí.
Román Odhalená je veľkolepým finále nespútaného milostného príbehu dvoch komplikovaných duší.

Z anglického originálu Unveiled (Forever, An imprint of Grand Central Publishing, New York 2015) preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z textu
„Sľúb mi, že ma nikdy neopustíš."
„Sľubujem," odvetil bez zaváhania. A predsa sa mi zazdalo, že to nestačí. Nebola som si istá, čím by ma ešte presvedčil. Možno opätovaním mojej lásky. Stále váhal a to sa mi nepáčilo. Ustavične som sa bála, že ma zasa opustí, hoci proti svojej vôli.
„Chcem to mať na papieri," vyhŕkla som. „Nejaký právny dokument ako dôkaz, že ma nikdy neopustíš." Bože, kolosálna hlúposť. Zvesila som plecia. „To vyznelo hrozne."
„To teda hej!" Zakašľal a od prekvapenia takmer padol na zadok. Možno som to nemyslela doslova, ale jeho neskrývané znechutenie ma ovalilo ako facka. Až dodnes som na svadbu ani nepomyslela. Sny o budúcnosti a šťastí nám zastiera priveľa prekážok, teraz som to však naozaj zvažovala. Jeho očividný odpor situáciu len sťažoval. Raz sa chcem vydať. Chcem mať deti, psa a útulný rodinný dom. Chcem upratovať neporiadok po deťoch. V tejto chvíli som si uvedomila, že toto všetko chcem s Millerom.
Jeho reakcia ma však rýchlo vrátila do reality.

 

Vyd. značka: IKAR

Séria: Jedna noc (3.díl)

Počet strán: 352

Väzba: Knihy viazané

Rok vydania: 2019

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 153 x 233 x 32 mm

Hmotnosť: 542 g

ISBN: 978-80-551-6831-9

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > Romantika
Beletria pre dospelých > Román pre ženy
Populárne náučná pre dospelých > Erotika, sex

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie