Anastázia Romanovová - Nadine Brandes

Anastázia Romanovová - Nadine Brandes

Dodanie do 3 dní

Ani cárska krv nezachráni život. Romanovovcov, posledný cársky rod v Rusku, odvážajú do vyhnanstva na Sibír.

12,49 €

Vydavateľstvo: Motýľ

Ani cárska krv nezachráni život.
Romanovovcov, posledný cársky rod v Rusku, odvážajú do vyhnanstva na Sibír. Rodinu môže zachrániť sedemnásťročná Anastázia, ktorá dostane za úlohu prepašovať do zajatia zložité zaklínadlo od najchýrnejšieho ruského majstra kúziel. Za pätami má však krvilačného boľševického veliteľa, ktorý je ochotný urobiť všetko, aby dostal hlavu bývalého cára a jeho najbližších.

Anastázia sa čoskoro musí rozhodnúť: buď prijme pomoc príťažlivého Zaša, ktorý sa správa inak než priemerný boľševik, alebo neznáme kúzlo vypustí a bude riskovať jeho dôsledky. Puto medzi vojakom a bývalou princeznou rastie, no všetko sa zmení v okamihu, keď obaja stoja na opačných stranách popraviska. Ovládne Anastázia majstrovstvo kúziel a podarí sa jej prekabátiť boľševikov?
Odpovede nájdete v príbehu mladej, tvrdohlavej a zamilovanej cárskej rebelky, ktorá v krutých ruských revolučných časoch nasleduje volanie svojej krvi.

Začítajte sa podľahnite jej čaru.

O autorke: NADINE BRANDES

Píše príbehy zo života, plné odvahy a viery, odohrávajuce sa vo svete medzi realitou a fantáziou. Písaniu sa venuje od deviatich rokov a dnes pracuje ako editorka. Žije v Missouri so svojím manželom a synom. Keď práve netvorí, zbiera zážitky na cestách a venuje sa rodine.

 

 

Vyd. značka: Motýľ

Počet strán: 320

Väzba: Knihy viazané

Rok vydania: 2019

Poradie vydania: 1.

Rozmer: 138 x 205 x 29 mm

Hmotnosť: 411 g

ISBN: 978-80-8164-201-2

EAN: 9788081642012

Titul je zaradený do žánru:

Beletria pre dospelých > Spoločenské romány

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie