Deväť brestov - Robert Bryndza

Deväť brestov - Robert Bryndza

Dodanie do 3 dní

Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Predstavuje v ňom Kate Marshallovú, ženu s temným tajomstvom a so silným zmyslom pre spravodlivosť.

12,17 €

Vydavateľstvo: Lindeni

Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Na scénu prichádza vyšetrovateľka Kate Marshallová, ktorá zažila kruté poníženie a teraz musí bojovať nielen o svoju povesť, ale aj o holý život... Kate Marshallová bola vychádzajúcou hviezdou londýnskej metropolitnej polície. Mladej ambicióznej vyšetrovateľke sa podarilo chytiť obávaného sériového vraha známeho pod prezývkou Kanibal z Deviatich brestov. Jej úspech sa však čoskoro zmenil na nočnú moru a Kate zakúsila traumu, zradu aj verejnú potupu. Jej nádejná kariéra sa napokon skončila nevídaným škandálom. Od týchto nešťastných udalostí uplynulo pätnásť rokov. Kate prednáša na univerzite a vedie pokojný život na anglickom pobreží, keď do jej života opäť vtrhne zločin. Na scéne sa objavil imitátor Kanibala z Deviatich brestov, ktorý chce zavŕšiť jeho krvavé dielo...

Kate Marshallová, hviezda londýnskej metropolitnej polície, pred šestnástimi rokmi ledva unikla z pazúrov smrti. Dnes vedie pokojný život na anglickom pobreží, prednáša kriminológiu na univerzite, no stále myslí na prácu policajnej detektívky. Keď jedného dňa dostane list, ktorý jej pripomenie minulosť, znovu ju to vtiahne do zvrátenej mysle vraha, ktorého pozná až príliš dobre, a do prípadu, ktorý môže vyriešiť len ona.

 

Dátum vydania 24.1.2020
EAN 9788056615317
Formát 130x200 mm
Hmotnosť 0,52 kg
Počet strán 408
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal
Vek od 15
Jazyk slovenčina
Vydanie 1
1. diel série 
Žáner: triler
Vydavateľstvo Lindeni
Edícia -

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Chladnokrevně - Robert Bryndza

    Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv...

    Dodanie do 3 dní

    17,96 €

Prihlásenie