After 5 - Pred nami - Anna Toddová

After 5 - Pred nami - Anna Toddová

Dodanie do 3 dní

Nevinná kráska a potetovaný búrlivák. Tessa a Hardin. Ich vzťah bol viac ako turbulentný.

12,51 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Nevinná kráska a potetovaný búrlivák. Tessa a Hardin. Ich vzťah bol viac ako turbulentný. Spočiatku šlo o hru, no postupne sa Tessa stala celým Hardinovým svetom a oboch ich prevalcovala skutočná, nespútaná láska. Pripomínala smršť, ktorá so sebou strhávala všetkých naokolo. Hardin balansoval na hrane krutosti, Tessa trpela. Lenže správanie človeka pochopíme až vtedy, keď zistíme, čo mu predchádzalo. Zrazu sa všetko javí inak. A Hardin je toho dôkazom. Naozaj sa ich vzťah nemohol zaobísť bez sĺz?
Posledný diel série After odkrýva, čo sa udialo predtým, ako Hardin stretol Tessu, ale aj čo sa odohralo potom. Úplne zmení váš pohľad na hĺbavého chlapca aj anjela, ktorý sa doňho zamiloval, a na ich divokú #hessa romancu.
Fanfikcia Anny Toddovej dosiahla miliardu prečítaní na internete a očarila čitateľov po celom svete! Stala sa svetovou senzáciou. Prvý diel sa už právom dočkal filmového spracovania a usilovne sa pracuje na druhom.

Z anglického originálu Before Us (Gallery Books, a Division of Simon & Schuster, Inc.,New York 2015) preložila Klára Kruteková.

Ukážka z textu
Ako to mohlo zájsť tak ďaleko? Nebol si istý, ale hlboko v srdci cítil, že robí chybu. Vedel, že to oľutuje. Vlastne to ľutoval už v tej chvíli.
Mala byť preňho ľahká korisť. Krásne dievča s nevinným úsmevom a očami zvláštnej farby, nečakane hlbokými a zmyselnými. Nemal sa do nej zaľúbiť a ona v ňom nemala vzbudiť túžbu stať sa lepším človekom.
Doteraz bol predsa v pohode.
Bol, kým neurobil tú krásnu chybu a neumožnil jej stať sa celým jeho svetom. Ľúbil ju tak veľmi, až sa desil toho, že ju jedného dňa stratí – pretože stratiť ju znamenalo stratiť seba. Konečne nebol jeho život prázdny, takýto úder by neprežil.

 

Vyd. značka: IKAR
Edícia: YOLi
Séria: After (5.díl z 5)
Počet strán: 312
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 146 x 228 x 25 mm
Hmotnosť: 397 g
ISBN: 978-80-551-7025-1
EAN: 9788055170251
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie