Sladké vábenie - Johanna Lindseyová

Sladké vábenie - Johanna Lindseyová

Dodanie do 3 dní

William Blackburn, gróf z Ketterhamu, sa pre nešťastný duel musel zmieriť so životom v škótskom vyhnanstve s dcérou Vanessou.

9,99 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

William Blackburn, gróf z Ketterhamu, sa pre nešťastný duel musel zmieriť so životom v škótskom vyhnanstve s dcérou Vanessou. Keď tá dospeje, núti ju vrátiť sa k matke a predstaviť sa v londýnskej spoločnosti. Vanessa bola vychovaná slobodne a je pre ňu ťažké, aby sa odrazu zmenila na spôsobnú mladú dámu. Napokon súhlasí len preto, aby otcovi umožnila návrat z vyhnanstva. Netuší však, akú cenu za to bude musieť zaplatiť.
Lord Montgomery Townsend ustavične žije v nebezpečenstve, lebo kryje nekonečné škandály princa regenta. V Londýne je ich už toľko, že musí odísť na vidiek a ukryť sa v dome kontesy z Ketterhamu. Tam sa Vanessa po rokoch stretáva s matkou. Zanedlho kvôli otcovi prekvapivo súhlasí s matkiným plánom vydať ju za arogantného mládenca zo vznešenej rodiny. Mladý muž však o ňu nejaví záujem a Montgomery jej radí, ako si ho získať. Čoskoro si však uvedomí, že Vanessa preňho predstavuje priveľké pokušenie. Nemal by sa s ňou radšej oženiť on sám?

Z anglického originálu Temptation's Darling (Gallery Books, an imprint of Simon & Schuster, Inc. New York 2019) preložila Miriam Ghaniová.

 

Autor: Johanna Lindseyová
Vyd. značka: IKAR
Edícia: IKAR
Počet strán: 312
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 135 x 207 x 26 mm
Hmotnosť: 364 g
ISBN: 978-80-551-7241-5
EAN: 9788055172415
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Svetová súčasná
Beletria pre dospelých > Historické romány
Beletria pre dospelých > Román pre ženy

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie