Ketodiéta - 30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby - Dr. Josh Axe

Ketodiéta - 30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby - Dr. Josh Axe

Dodanie do 3 dní

IKAR, 2020 - Ketodiéta od Josha Axea, autora bestselleru Jedzte hlinu, je dokonalá kniha o všetkom, čo súvisí s ketónovou diétou.

16,71 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Ketodiéta od Josha Axea, autora bestselleru Jedzte hlinu, je dokonalá kniha o všetkom, čo súvisí s ketónovou diétou – vrátane lekársky osvedčeného 30-dňového programu a viac než 80 chutných receptov, ktoré vám pomôžu spáliť tuk, bojovať so zápalom, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby.
Ketónová diéta je v súčasnosti najrýchlejšie rastúci spôsob stravovania na svete a má to dobrý dôvod. Dokázalo sa, že pri správnom prístupe spaľuje tuk, bojuje s rakovinou, vyvažuje hladinu hormónov a črevných baktérií, zmierňuje neurologické ochorenia, ba dokonca predlžuje život. Nanešťastie, mnohí ľudia si ešte vždy neuvedomujú niekoľko kľúčových faktorov, ktoré sú podstatné pre úspech tejto diéty, čím sa pripravujú na frustráciu, neúspech a recidívu.
Autor Dr. Josh Axe ponúka vo svojej knihe postupný návod, ako dosiahnuť celoživotné zdravie. Na rozdiel od iných kníh na túto tému Ketodiéta identifikuje a podrobne opisuje päť rôznych ketónových protokolov a vysvetľuje, prečo je správny výber podľa vášho tela a životného štýlu základom vášho úspechu.
Kniha poskytuje čitateľovi nákupné zoznamy, chutné recepty, doplňujúce bežné cvičenia a prístupný výklad vedeckých výsledkov potvrdzujúcich mocné účinky tejto diéty, čím mu dáva všetky potrebné nástroje, aby sa raz a navždy rozlúčil s tvrdošijným tukom a chronickými chorobami.

Z anglického originálu Keto Diet (Little, Brown Spark, New York 2019) preložil Marián Pochylý

 

 

Autor: Dr. Josh Axe
Vyd. značka: IKAR
Edícia: Príroda
Počet strán: 328
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 156 x 237 x 28 mm
Hmotnosť: 560 g
ISBN: 978-80-551-7020-6
EAN: 9788055170206
Titul je zaradený do žánru:
Darčekové predmety a ostatné > Zdravie, starostlivosť o telo

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie