Skóre - Elle Kennedyová

Skóre - Elle Kennedyová

Dodanie do 3 dní

IKAR, 2020 (3. diel série). On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho.

10,83 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho.
Allie Hayesová prežíva krízu. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej. A aby toho na ňu nebolo málo, pasuje sa so zlomeným srdcom po skrachovaní dlhoročného vzťahu. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi Di Laurentisovi sa dá len ťažko odolať. Allie túži aspoň na okamih pustiť z hlavy všetky starosti. Veď na kráľa jednorazoviek si aj tak zanedlho ani nespomenie.

Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov.
Dean vždy dostane, čo chce. Dievčatá, dobré známky, dievčatá, uznanie, dievčatá... skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by jeho šarmu odolala. Až kým sa pred jeho dverami neobjaví Allie. Divoká blondína mu za jedinú noc obráti svet hore nohami – a teraz sa chce len kamarátiť? Tak to teda nie! On rozhodne, kedy sa to skončí.

Z anglického originálu The Score (Elle Kennedy Inc., USA 2016) preložila Klára Kruteková.

Ukážka z textu
Odjakživa som bol obľúbený. Pokiaľ si spomínam, vždy ma obklopovali priatelia. A dievčatá. Kopa dievčat. Na základke mi chichotajúce sa žubrienky strkali papieriky s otázkou Páčim sa ti?, len čo sa učiteľka otočila k tabuli. Na strednej bojovali o moju pozornosť a stáli v rade, len aby sa so mnou mohli večer bozkávať na lakrosovom ihrisku.
A na výške? O tom ani nebudem začínať. Pred príchodom na Briarskú som sa nazdával, že viem, čo znamená byť magnetom na pipky, ale za posledné tri roky som zistil, že som ešte žiadanejší, než som predpokladal. Čím som starší, tým viac po mne ženy prahnú.
Preto ma neprekvapilo, keď sa na mňa Allie včera v noci vrhla. Čakal som to od chvíle, ako ma informovala, že mám „dokonalé bradavky".
Ale znechutenie v jej tvári, keď sa zobudila v mojej posteli? To bola pre mňa novinka.

 

Autor: Elle Kennedyová
Vyd. značka: IKAR
Edícia: YOLi
Séria: Off Campus (3.díl)
Počet strán: 344
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 125 x 200 x 25 mm
Hmotnosť: 325 g
ISBN: 978-80-551-7343-6
EAN: 9788055173436
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > YOLi, young adult, new adult

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie