Mak, makové zákusky, koláče torty a múčne jedlá s makom - Viera Tomčíková

Mak, makové zákusky, koláče torty a múčne jedlá s makom - Viera Tomčíková

Dodanie do 3 dní

Milovníci maku sa konečne dočkali kuchárskej knihy plnej tých najlepších receptov na makové pochúťky.

15,54 €

Vydavateľstvo: Viera Tomčíková

Milovníci maku sa konečne dočkali kuchárskej knihy plnej tých najlepších receptov na makové pochúťky. Tie sú nielen chutné ale aj zdravé! Dokonca sa odporúča konzumovať mak aj pri niektorých diétach. Napríklad pri delenej strave si pokojne môžete pochutnať na makových rezancoch, osladených medom.

Kniha obsahuje návod na prípravu viac ako 200 domácich a zahraničných makových zákuskov a jedál, ktoré zvládne pripraviť každá dobrá gazdinka. Recepty sú prehľadne roztriedené podľa druhu cesta.
Vďaka praktickej drôtennej väzbe vám kniha zostane počas celej prípravy otvorená na tej správnej strane. Pri receptoch nájdete okrem prehľadu prísad a postupu prípravy aj vhodné tipy a rady, vďaka ktorým sa môžete stať skutočným odborníkom na prípravu chutných makových maškŕt. Popri čakaní na vykysnutie či odpočinutie cesta si môžete v knihe prečítať aj trochu makovej poézie, ktorá vám zdvihne náladu a správne vás naladí.

Kniha je pripravená v jednoduchom retro-grafickom aj jazykovom štýle, aby ste sa aj vy počas pečenia mohli na chvíľu preniesť do čias, keď si takéto recepty gazdinky zapisovali, medzi sebou vymieňali na papierikoch a starostlivo ich chránili pre ďalšie generácie."

 

 

Autor: Viera Tomčíková
Vyd. značka: Viera Tomčíková
Počet strán: 290
Väzba: -
Rok vydania: 2019
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 160 x 210 x 25 mm
Hmotnosť: 487 g
ISBN: 978-80-570-1546-8
EAN: 9788057015468
Titul je zaradený do žánru:
Populárne náučná pre dospelých > Varenie, nápoje, diéty

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie