Zafírové zvádzanie - Jane Featherová

Zafírové zvádzanie - Jane Featherová

Dodanie do 3 dní

Po Diamantovom pokušení nám Jane Featherová ponúka druhý diel pútavej trilógie z eduardovského obdobia s názvom Londýnske klenoty.

10,83 €

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ, a.s.

Po Diamantovom pokušení nám Jane Featherová ponúka druhý diel pútavej trilógie z eduardovského obdobia s názvom Londýnske klenoty, zobrazujúcej osudy troch nerozlučných priateliek z vyššej spoločnosti.

Tentoraz sa v centre pozornosti ocitá pôvabná a bystrá Fenella, jediná dcéra lorda a lady Grantleyovcov. Jej nezávislej povahe a nespútanému temperamentu sa priečia zaužívané spoločenské konvencie, musí však brať ohľad na city svojej matky, ktorá by ju najradšej videla v manželstve s Georgeom Headingtonom. Konzervatívnemu lordovi sa Fenella páči, no desí ho, že sympatizuje s feministkami a búri sa proti každej nespravodlivosti. A to ešte netuší, že mladá žena pred všetkými tají výstrednú túžbu stať sa herečkou! Prednedávnom sa prihlásila na hodiny herectva a spolu so skupinou ochotníkov nacvičuje avantgardnú divadelnú hru Zafír. Jej autor Edward Tremayne, známy londýnsky bohém, vidí vo Fenelle stelesnenie hlavnej postavy Rose a ju zas fascinuje jeho záhadnosť a nevypočítateľnosť. Ich vzťah je od začiatku plný konfliktov a nevraživosti, ale aj silného iskrenia. Vzájomná príťažlivosť Edwarda a Fenelly rastie každým dňom, no aká je šanca, že prerastie na ozajstnú lásku?

Prekladateľ: Nina Mikušová

 

Autor: Jane Featherová
Vyd. značka: Slovenský Spisovateľ
Séria: Londýnske klenoty (2.díl)
Počet strán: 272
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Dostupnosť: Vyjde 12.1.2021
ISBN: 978-80-220-2281-1
EAN: 9788022022811
Titul je zaradený do žánru:
Beletria pre dospelých > Historické romány

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie