DNA: Cesta do vašej genetickej identity - Sergio Pistoi

DNA: Cesta do vašej genetickej identity - Sergio Pistoi

Dodanie do 3 dní

Urobili to už milióny ľudí: stačí niekoľko kliknutí, trochu slín a za menej peňazí, než koľko by vás stála skvelá večera, si môžete kúpiť vzrušujúce online čítanie o svojej DNA.

11,67 €

Vydavateľstvo: IKAR, a. s.

Urobili to už milióny ľudí: stačí niekoľko kliknutí, trochu slín a za menej peňazí, než koľko by vás stála skvelá večera, si môžete kúpiť vzrušujúce online čítanie o svojej DNA. Vďaka tejto vymoženosti môžete zistiť, odkiaľ pochádzate, vystopujete svojich príbuzných po celom svete a na genetických sociálnych sieťach nájdete nových priateľov.

Fungujú však tieto aplikácie naozaj? Skutočne môžeme predchádzať chorobám vďaka tomu, čo sa dočítame o svojej DNA? Čo o tom hovoria vedci? A čo je najdôležitejšie, uvedomujeme si dôsledky týchto aplikácií? Čo ak nastanú problémy, ak sa údaje zneužijú?

Táto kniha vás prevedie všetkým potrebným od medicíny po stravovanie, od sociálneho internetu po genealógiu a ukáže vám, ako tento nový pohľad na DNA začína zásadne meniť každodenný život.

Ak sa zaujímate o to, ako držia masmédiá krok s vedeckým pokrokom, a čo to pre vás znamená, alebo si chcete objednať test DNA, potom je táto kniha určená vám.

Z anglického originálu DNA NATION: How the Internet of Genes is Changing Your Life (Crux Publishing, Horley, 2019) preložil Štefan Kočiš.

 

Autor: Sergio Pistoi
Vyd. značka: IKAR
Edícia: Príroda
Počet strán: 264
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2021
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 124 x 200 x 18 mm
Hmotnosť: 343 g
ISBN: 978-80-551-7626-0
EAN: 9788055176260
Titul je zaradený do žánru:
Populárne náučná pre dospelých > Veda a technika

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie